.::. ch.s. Od Vrbenských rybníků .::.

 

Název stanice byl vybrán, jak jistě víte, z šesti mých návrhů. Názvy jsem vymýšlela podle místa, která pro mě něco znamenala. Zrovna tento ukazuje na místo blízkého okolí, kde sem v té době bydlela  a  to soustavu  Vrbenských rybníků u Český Budějovic. Je to chráněné území  ve kterém se nejen krásně vyvenčí pejsci, ale hlavně je zde soustava rybníků, které jsou domovem mnoha různých vodních ptáků. Také je zde zatím i téměř neporušený původní ekosystém nejen rostlinstva vodního a různé mokřady, ale i místa pro rostliny které si libují v sušších oblastech a to nemluvím o různých živočiších od broučků, přes ještěrky až po různé savce.

 

Jako většina dětí  jsem toužila po svém pejskovi, jenže kvůli mé alergii mé přání rodiče neakceptovali a svého prvního psa jsem si pořídila až jako dospělá a to v roce 1988. Nicméně i tak mým životem od mala prošlo mnoho psů, kteří sice byli mých známých nebo příbuzných, ale i tak hodně zasáhli do mého života. Jako většina lidí jsem začala u tzv. bezpapíráků a když jsem začala pronikat do problematiky zvané kynologie, tak jsem si další pejsky většinou pořizovala už jen s průkazy původu. Ovšem stále máme pejsky i bez PP- nalezence nebo třeba někým nechtěné.

..............................................................................................................................................................................

Kontakt:

Jak nás najdete:

Bydlíme 25km od Č. Budějovic směrem na Tábor, prostě kousek od Ševětína.

Adresa:

Hlaváčková Marta

Neplachov 91

37365 Dolní Bukovsko

WWW

e-mail: kagime@centrum.cz

mobil: 775349279